Novinky

Bottle
zpět

Rozhovor s Miladou Skutilovou, jednatelkou společnosti Kärcher spol. s r.o.

Kaercher_Logo_2015_CO

1)      Co si můžeme představit, když se řekne Kärcher? Jak dlouho působí firma na českém trhu?

Když se řekne Kärcher, asi se všem vybaví především tlakové myčky. Kärcher ale znamená mnohem víc. Je to spojení kvality, inovací a chytrých řešení pro zjednodušení péče o domov a zahradu. Děláme věci pro lidi. Šetříme jejich čas i námahu, a vytváříme tak prostor pro lepší život. Kärcher založil inovátor a vynálezce Alfred Kärcher již v roce 1935 a od té doby se společnost stala firmou, která určuje směr v oblasti úklidu.

2)      Dejme tomu, že bych měl 2+kk někde na sídlišti, cca 60 m2. Co by se mi do vybavení bytu od Vaší firmy hodilo?

Pro takový byt vás dokážeme plně vybavit a úklid tak pro vás bude pohodlnější, rychlejší a snadnější. Začneme pěkně od podlahy. Jestliže máte v bytě pevné podlahy, ať již laminátové, dřevěné, dlažbu nebo lino, doporučuji vybavit se naší letošní novinkou – podlahovou myčkou Kärcher FC 5. Dokáže dvě věci najednou, vysává a stírá v jednom kroku. Automaticky zvlhčované, rotující válce z mikrovláken spolehlivě pojmou veškerou špínu a zároveň odsávají z válců směs vody a nečistot bez přerušení. Díky šikovné funkci vlastního čištění zůstávají válce při práci bez nečistot. Když dáváte doma přednost kobercům, nabídnu vám malého, neuvěřitelně tichého a velmi výkonného siláka, vysavač Kärcher VC 2. Díky systému třívrstvého čištění vzduchu zanechává VC 2 čisté nejen podlahy, ale také vzduch v místnosti. Vysavač využívá vliesové filtrační sáčky, které po naplnění jednoduše vyhodíte. Extrémně čistou péči zajistí HEPA filtr, který zachytí až 99,95 % nahromaděného prachu a mikročástic. Když byste chtěl šetřit místem, můžete použít další naši letošní novinku – jeden z nejkompaktnějších vysavačů na světě – teleskopický Kärcher VC 5, který je dokonalým kompromisem mezi běžným podlahovým a ručním vysavačem. Tento model umožňuje variabilitu v nastavení optimální délky trubice, se kterou ušetříte spoustu místa. Pouhým stisknutím jediného tlačítka přístroj zmenšíte na velikost odpovídající rozměrům ručního vysavače a takto se vejde i do zásuvky. Pro úklid koupelny nebo kuchyňské linky vás Kärcher vybaví parním čističem, například ruční parní čistič Kärcher SC 1 + Floor Kit vyčistí nejrůznější plochy bez použití chemikálií, účinně likviduje až 99,99 % všech bakterií. Navíc perfektně zastane i práci mopu.  Kärcheru neodolá žádná špína, ani na oknech. Kärcher jako první vynalezl před deseti lety bateriový okenní čistič – tzv. akustěrku. Se současnou akustěrkou Kärcher WV 5 Premium umyjete okna 3x rychleji než běžným způsobem. K desetiletému výročí navíc nyní představujeme limitovanou výroční edici Kärcher WV 2 Premium v exkluzivní černé barvě. Když se zamyslím, co by se Vám ještě do bytu mohlo hodit, pak mě napadá unikátní zavlažovací systém pro květníky či truhlíky. Mikro závlaha je efektivní způsob, jak zajistit potřebnou vláhu rostlinám v truhlících na balkoně nebo terase. Nová Kärcher Rain System zavlažovací sada pro květináče a truhlíky využívá hadicový systém a kapénkové manžety, kterými lze zalévat až 15 květináčů nebo truhlíků najednou. Systém umožňuje individuálně regulovat množství vody na každé manžetě, aby každá rostlinka dostala potřebnou závlahu a zbytečně se neplýtvalo vodou.

Naše výrobky vám ušetří námahu i čas, který pak budete moci věnovat lepším věcem.

3)      Který z Vašich produktů je nejžádanější? Existuje nějaký výrobek, na který jste obzvláště pyšní?

Mezi nejžádanější patří jak již zmíněné akustěrky na okna beze šmouh, tak tlakové myčky. V tomto roce jsme představili novou generaci tlakových myček Kärcher K 7 Premium Full Control Plus Home, která je vrcholem v čištění aut, ploch okolo domu nebo fasád. Regulace tlaku (až do 180 barů) v šesti stupních pomocí praktických symbolů na LCD displeji zajistí, že myčka využije na konkrétní povrch ten nejvhodnější tlak. Přes svůj výkon spotřebovává relativně malé množství vody 360–600 l/h. Na pistoli lze ovládat nejen přisávání chemie, ale i regulovat požadovaný tlak pomocí tlačítka + nebo -. Mým osobní favoritem je ovšem již zmíněná novinka – podlahová myčka.

4)      Kde se dají výrobky vaší firmy objednat a koupit? Existuje nějaká vaše přímá zásilková služba? A co servis?

       Naše výrobky zakoupíte napříč celou republikou. Máme síť Kärcher Center, kde Vám naši odborní pracovníci výrobky předvedou, ukážou Vám, jak se s nimi pracuje a poradí Vám. Kärcher Centra zajišťují i servis výrobků. Dokonce na vybraných centrech je možné si některé výrobky zapůjčit. Naše výrobky prodávají také řetězce, můžete je zakoupit i na tradičním trhu nebo v e-shopech s domácími spotřebiči či na našem e-shopu – www.karcher.cz.

 www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz

Sledujte nás na Facebooku