Novinky

Bottle
zpět

M&M Reality holding pořádal největší kongres a představil revoluční aplikaci

M&M Reality Holding jako největší česká realitní skupina také díky své kapitálové síle určuje trendy v oboru. Letos jako vůbec první realitní kancelář na světě představila aplikaci pro tablet, která realitnímu makléři a finančnímu poradci zkrátí současnou agendu z desítek hodin na minuty. Aplikaci, která stejně jako vynález žárovky, počátek internetu nebo iPhone Steva Jobse změní hned několik segmentů současného byznysu. A navíc odstraní veškerou papírovou administrativu.

Aplikace se jmenuje Moderní makléř a klientům poskytne zcela nový rozměr profesionálních služeb, rychlost a efektivitu. Revoluční aplikaci představil na největším realitně-finančním kongresu Summit 2017 sám její tvůrce, majitel realitní skupiny M&M Holding Petr Morcinek.

Součástí programu byli také vzácní hosté Tereza Pergnerová, Martin Dejdar a Richard Krajčo. Na závěr se všichni účastníci dozvěděli, jak rozjet nový úspěšný byznys za méně než 5 000 Kč. Po ukončení programu byl v hlavním sále raut, živá hudba a afterparty až do rána.

Pokud do realitního světa ještě nepatříte a hledáte kariérní změnu, možná by vás zajímala profese realitního makléře, finančního poradce nebo investičního specialisty. Od nás dostanete kvalitní vzdělání, podporu do začátku, firemní vůz a užijete si spoustu zábavy na firemních akcích a dovolených. Nechte nám na sebe kontakt na mmkariera.cz.

Zajímá vás, jak to vypadá v největší realitní kanceláři v České republice? Sledujte nás také na Facebooku, Instagramu nebo na Flickru

www.mmreality.cz

Sledujte nás na Facebooku